Останні відгуки

  • Оленка - майстер з великої букви!  Дбайливо вкладає душу і серце в свою роботу! Ну і крім професійного майстра- дуже хороша людина! Всім рекомендую!!! Робила собі татуаж брівок- ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА!!!
    більше 8 років тому
  • я дуже задоволена усіма послугами перукарні , тому й стала постійним клієнтом.
    більше 9 років тому
  • Щиро вдячна лікарям клініці Левандовського , а особливо хірургу та добрій, чуйній лікарю терапевту , які врятували нашого  сина Тимура. Я ще раз Вам дякую.
    більше 9 років тому
  • Дуже смачно!!!  Швидко обслуговують,а це дуже важливо,особливо для тих у кого день розпосаний похвилинно. Ввічливий персонал,приємна атмосфера. І як мінімум,щось нове у нашій Коломиї)))
    більше 9 років тому
  • Дуже гарне і якісне обслуговування. Ввічливе ставлення до клієнтів. Професіональний підхід до справи. Змісто...
    більше 9 років тому
  • Була в Павлюка на прийомі - скажу одне Спеціаліст з великої букви, дуже хороший лікар і як людина, таких би лікарів побільше в нашій країні! Рекомендую.
    більше 9 років тому
  • Робила в Оленки татуаж брів та повік- дуже задоволена результатом! риси обличчя стали виразніші,макіяж взагалі не роблю,все природньо і гармонійно,планую ще татуаж губ))) РЕКОМЕНДУЮ!
    більше 9 років тому
  • Хороший спеціаліст, чуйна людина. Рекомендую.
    більше 9 років тому
  • Майстри -професіонали.Кожен виконує свою роботу відмінно.А масаж обличчя -це райська насолода.Атмосфера супер,затишна і невимушена.І великий плюс розташування ...)))))
    більше 9 років тому