Останні відгуки
- Студія татуажу "Perfect line"03Оленка - майстер з великої букви! Дбайливо вкладає душу і серце в свою роботу! Ну і крім професійного майстра- дуже хороша людина! Всім рекомендую!!! Робила собі татуаж брівок- ДУЖЕ ЗАДОВОЛЕНА!!!більше 8 років тому
- Салон краси "Віталія"01я дуже задоволена усіма послугами перукарні , тому й стала постійним клієнтом.більше 9 років тому
- Приватна стоматологічна клініка доктора Романа Левандовського09Щиро вдячна лікарям клініці Левандовського , а особливо хірургу та добрій, чуйній лікарю терапевту , які врятували нашого сина Тимура. Я ще раз Вам дякую.більше 9 років тому
- Том-ям01Дуже смачно!!! Швидко обслуговують,а це дуже важливо,особливо для тих у кого день розпосаний похвилинно. Ввічливий персонал,приємна атмосфера. І як мінімум,щось нове у нашій Коломиї)))більше 9 років тому
- Центр автодетейлінгу "Благий і Компанія"05Дуже гарне і якісне обслуговування. Ввічливе ставлення до клієнтів. Професіональний підхід до справи. Змісто...більше 9 років тому
- Клініка "Ромед"037Була в Павлюка на прийомі - скажу одне Спеціаліст з великої букви, дуже хороший лікар і як людина, таких би лікарів побільше в нашій країні! Рекомендую.більше 9 років тому
- Студія татуажу "Perfect line"05Робила в Оленки татуаж брів та повік- дуже задоволена результатом! риси обличчя стали виразніші,макіяж взагалі не роблю,все природньо і гармонійно,планую ще татуаж губ))) РЕКОМЕНДУЮ!більше 9 років тому
- Клініка "Ромед"03Хороший спеціаліст, чуйна людина. Рекомендую.більше 9 років тому
- Anneli00Майстри -професіонали.Кожен виконує свою роботу відмінно.А масаж обличчя -це райська насолода.Атмосфера супер,затишна і невимушена.І великий плюс розташування ...)))))більше 9 років тому